Pudliszki

Idea Konkursu

Konkurs "Gotowanie na zawołanie” powstał z pasji do eksperymentowania w kuchni oraz potrzeby promowania naturalnych składników. To idealna okazja do poznania nowych przepisów oraz przetestowania produktów Pudliszki w praktyce. Z odcinka na odcinek, staramy się aby było jeszcze ciekawiej i pyszniej niż do tej pory.

Zasady konkursu są proste: raz w miesiącu internauci dostają informację o tematyce nowego odcinka (np. Grill). Zadaniem uczestników jest wymienienie 3 składników, które kojarzą im się z danym kręgiem tematycznym. Bardzo istotne jest uzasadnienie swojego wyboru! Z setek zgłoszeń wybierane są dwa, spośród których to internauci wybierają zwycięzcę! Szczęśliwy zestaw, zostaje następnie przemieniony na wizji w pyszne danie. Zwycięzca każdej edycji konkursu otrzymuje od marki Pudliszki wyjątkową nagrodę.

Twarzą „Gotowanie na zawołania” została Beata Śniechowska - zwyciężczyni 2 edycji programu MasterChef Polska i właścicielka restauracji MenuMotto. Jej obecność na kanale marki Pudliszki cieszy się ogromną popularnością! Przekonajcie się sami! Serdecznie zapraszamy do śledzenia konkursu „Gotowanie na zawołanie”.