pl22.png   |  EN

esencja slideresencja slider

PUDLISZKI

 

Ten smak już od ponad 90 lat nie jest kwestią przypadkuPudliszki to jedna z ulubionych marek spożywczych Polaków; pasjonat uprawy warzyw i lider w dziedzinie produkcji koncentratów, ketchupu czy sosów, które wyjątkowy smak zawdzięczają naturalnym składnikom i sprawdzonym recepturom. Teraz wszystkie produkty Pudliszki będą sygnowane nowym logotypem, jeszcze lepiej podkreślającym wieloletnią tradycję marki na polskim rynku.

Gama znanych i lubianych przez Polaków produktów Pudliszki obejmuje koncentrat pomidorowy i przetwory pomidorowe, ketchupy, dania gotowe tradycyjnej polskiej kuchni, sosy gorące do makaronów i mięs, warzywa konserwowe i mieszanki sałatkowe, a także sosy zimne.

kompo.pngZgodnie z ideą przewodnią marki, smak oferowanych produktów „nie jest kwestią przypadku”. Gwarancją świeżości oraz jakości są naturalne składniki pozyskiwane od sprawdzonych producentów współpracujących z marką od lat. Uprawie warzyw sprzyja także klimat panujący w Wielkopolsce.

Aby jeszcze lepiej podkreślić walory produktów Pudliszki, teraz będą one wyróżniały się nowym logotypem, uzupełnionym o datę 1920 symbolizującą powstanie firmy. Poprzez przywołanie prawie stuletniej tradycji, marka chce także podkreślić nieustanną dbałość o jakość i smak warzyw wykorzystywanych do przygotowywania przetworów, które od lat trafiają na polskie stoły i cieszą się tak dużą sympatią Polaków.


Dowiedz się więcej, dlaczego TEN SMAK NIE JEST KWESTIĄ PRZYPADKU.