esencja slideresencja slider

PIERWSZY TAKI MAKARON

MEDAL.jpg

Marka Pudliszki wzbogaca swoje portfolio o nową kategorię produktową – makarony. Już w styczniu 2014 w sklepach pojawią się dwie linie nowości:  Bogactwo Błonnika oraz  100% pszenicy durum - które zaskoczą nie tylko walorami smakowymi, ale zapewnią również ważną porcję wartości odżywczych. 

Marka Pudliszki, do tej pory znana, jako producent koncentratu pomidorowego, produktów pomidorowych, ketchupów, sosów gorących
i dań obiadowych, zachęca do wypróbowania nowej serii makaronów.

Bogactwo Błonnika –pyszny smak i aż 4 razy więcej błonnika (w porównaniu do klasycznego makaronu)

Makarony z tej serii to odpowiedź na potrzebę wzbogacenia naszej diety o więcej zdrowego błonnika. Nowość od Pudliszek to smak
i wygląd klasycznego makaronu ale aż 4 razy więcej błonnika. Według badań Światowej Organizacji Zdrowia dzienne zapotrzebowanie człowieka na błonnik wynosi ok. 20-40 g. na dobę. Jednocześnie wiadomo, że przeciętny Polak spożywa go ok. 15 g, co oznacza niedobór na poziomie od 25 do 62,5%. Warto więc sięgać po produkty które są źródłem błonnika. Zbilansowaną dietę prezentuje popularny Diagram Prawidłowego Żywienia* tzw. Talerz  żywieniowy opracowany przez dietetyków. Wg specjalistów produkty zbożowe powinny stanowić ok. ¼ naszej diety.
Bogactwo Błonnika to obecnie jedyna w Polsce propozycja makaronów dodatkowo wzbogacona o naturalny błonnik pszenny. Warto zwrócić uwagę, że tą serią, marka Pudliszki poszerza nie tylko własną ofertę, ale również wzbogaca cały rynek makaronów o nową kategorię – wzbogaconych o naturalny błonnik. Makarony z serii Bogactwo Błonnika są dostępne w opakowaniach 500 gramowych w następujących kształtach: rurki, spaghetti i świderki.

To od konsumenta zależy po jak wartościowe produkty zbożowe będzie sięgał. Pudliszki proponują wzięcie pod uwagę nowych makaronów Bogactwo Błonnika.

Makarony 100% pszenicy durum

Makarony 100% durum zostały przygotowane wyłącznie z pszenicy durum (pszenica o bardzo wysokiej jakości), dzięki czemu makaron po ugotowaniu nie skleja się, pozostaje idealnie sprężysty. 100% pszenicy durum to również gwarancja apetycznego, złocistego koloru akaronu. Makarony z serii 100% durum są dostępne w opakowaniach 500 gramowych, w następujących kształtach: świderki, spaghetti, nitki, rurki.

Makaron dla dzieci

Marka Pudliszki przygotowała także coś dla najmłodszych miłośników makaronu. W serii 100% durum, można także nabyć makaron – jungla – dzięki interesującym kształtom makaronu każdy posiłek Twojego dziecka zmieni się w przyjemność. Makaron dla dzieci dostępny jest w opakowaniu 340g.